Neohodnoceno

ZUBNÍ KARTÁČEK PRO DOSPĚLÉ - ČERNÝ - SOFT

Tvrdost štětin: soft

94% rozložitelný

Tělo kartáčku: slisované dřevěné piliny 

Štětiny: nylonové z černého uhlí

 

Momentálně nedostupné
Kód: 4260463971064
Značka: Biobrush-berlin
€5,46
Kategorie: Dospělé

Revoluční CO2 neutrální zubní kartáček je vyrobený z odpadu dřevařského průmyslu, který by byly jinak spálen. Materiál na výrobu biobrush-berlin pochází z ekologicky udržitelných lesů, které mají FSC certifikát. Na výrobu se nepoužívají žádné petrochemické látky, změkčovadla a silikony. Barvy jsou plně rozložitelné, tedy přírodního původu.

Nylonové štětiny vyrobené z černého uhlí blahodárně prospívají zubům. Kartáček je 94% rozložitelný včetně obalu. Poločas rozkladu kartáčku je 5 let, celulózového obalu 42 dní. Obal kromě ochrany před bakteriemi a viry po otevření využijte jako hnojivo do vašich záhonků. Žížaly a broučci tento materiál milují.

Anatomický tvar správného úchopu, husté a rovně střižené štětiny zajistí, abyste měli kartáček vždy pod kontrolou a tím si při provádění dentální hygieny neponičili dásně. Šípovitý tvar kartáčku se zvýšenou koncentrací svazků v přední části zajišťuje, že se dostanete i do spatně dostupných míst v ústech.

A to nejlepší nakonec, zubní kartáček biobrush - berlin má vlastnosti kartáčku plastového. Nemusíte si tak vytvářet nové návyky ohledně péče o váš ekologicky rozložitelný zubní kartáček.

 

Zpět do obchodu